KONST / Litografier / Färglitografi 9176435
nr 917 6435
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), 65/225, signerad, bladets mått: 76x54
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 20:34:08
700 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm